Uzdrawiający masaż stóp i dłoni - Denis Lamboley

Uzdrawiający masaż stóp i dłoni

Autor: Denis Lamboley

Wydawnictwo: ...
Data wydania: 2014-04-08
Medycyna konwencjonalna leczy choroby, nie biorąc pod uwagę środowiska i stylu życia pacjenta. Tymczasem filozoficznym podłożem dla refleksologii jest przekonanie, że człowiek i otaczający go świat stanowią całość, a zatem na główne objawy schorzeń wpływają pewne dodatkowe czynniki pozornie z nimi niezwiązane. Masaż refleksologiczny to naturalna metoda leczenia i uśmierzania bólu polegająca na uciskaniu palcami konkretnych punktów na stopach lub dłoniach. Pobudzanie tych stref refleksowych może działać na konkretny narząd lub część ciała. W książce znajdziesz: - podstawowe zasady refleksologii, - mapy stref refleksowych połączonych z poszczególnymi układami i narządami w ciele człowieka, - opis przebiegu całej sesji masażu krok po kroku zilustrowany zdjęciami, - przebieg sesji automasażu, - spis schorzeń, które można leczyć masażem refleksologicznym. Denis Lamboley - doktor nauk medycznych, specjalista medycyny chińskiej i akupunktury, autor wielu książek poświęconych tej tematyce.

Książka "Uzdrawiający masaż stóp i dłoni"
Denis Lamboley