Ustawa o kierujących pojazdami Komentarz - Wojciech Kotowski

Autor: Wojciech Kotowski

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska
Data wydania: 2012-12-01
Komentarz zawiera szczegółowe omówienie przepisów nowej ustawy o kierujących pojazdami, w tym w szczególności zasad:
  • uzyskiwania i utraty uprawnień do kierowania pojazdami,
  • prowadzenia działalności w zakresie uzyskiwania uprawnień do kierowania pojazdami (także przeprowadzania badań psychologicznych),
  • wykonywania badań lekarskich i psychologicznych kierowców, instruktorów i egzaminatorów oraz kandydatów na kierowców, instruktorów i egzaminatorów,
  • prowadzenia ośrodka doskonalenia techniki jazdy.
Publikacja przeznaczona jest dla przedsiębiorców prowadzących ośrodki nauki jazdy, instruktorów nauki jazdy, egzaminatorów, biegłych z zakresu ruchu drogowego, a także sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych, policjantów, żołnierzy Żandarmerii Wojskowej, funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz strażników miejskich.

Książka "Ustawa o kierujących pojazdami Komentarz"
Wojciech Kotowski