Ucieczka do Edenu - Anne Rice

Autor: Anne Rice

Wydawnictwo: vis-a-vis Etiuda
Data wydania: 2010-11-01
"Ucieczka do Edenu" to prawdopodobnie najbardziej zmysłowa z opowieści Anne Rice. Oto Lisa: nazywają ją perfekcjonistką. Szokująca, tajemnicza i nieustraszona poszukiwaczka seksualnych przygód jest założycielką i "najwyższą" kochanką Klubu - drogiego, ekskluzywnego kurortu na egzotycznej wyspie, gdzie skryte, zakazane fantazje erotyczne mogą się ujawnić i odszukać fizyczne spełnienie. Oto Elliott: szukający dreszczyku emocji fotograf, który często ryzykował życiem w czasie wojen na całym świecie. Teraz jest gotów na największy, najbardziej ryzykowny krok - spenetrowanie najciemniejszych głębin swego seksualnego ja. Towarzyszcie im w podróży do granic erotycznej rozkoszy i jeszcze dalej. Poddajcie się nęcącym cudom wyobraźni i urzekającej zmysłowości. Pożegnajcie się ze światem, jaki znacie - wejdźcie do Edenu... Witamy w Klubie!

Książka "Ucieczka do Edenu"
Anne Rice