Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele - Dagmara Gmitrzak

Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele

4.00 Oceń książkę!

Autor: Dagmara Gmitrzak

Wydawnictwo: Sensus
ISBN: 9788324681525
EAN:
Format: 140x208
Oprawa: miękka
Stron: 134
Data wydania: 2014-11-13
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
19.99
książka
23.97zł
książka
29.00zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Jaguar to największy dziki kot zamieszkujący obie Ameryki. Według rdzennych mieszkańcoacute;w tych terenoacute;w symbolizuje prawość, czystość intencji, wewnętrzną moc, pewność siebie i odwagę. quot;Być Jaguaremquot;nbsp;oznacza: dążyć do realizacji celoacute;w życiowych, w pełni korzystać ze swojego potencjału i kierować się w życiu intuicją. Dlatego właśnie zwierzę to stało się przewodnikiem niniejszej książki.

Jaguar poprowadzi Cię:
  • od chaosu i niejasności do integracji i zrozumienia,
  • od lęku do poczucia mocy i pewności siebie,
  • od marazmu do skutecznego działania,
  • od apatii i depresji do radości życia,
  • od poczucia pustki do doświadczenia pełni,
  • od zastoju do realizacji Twoich celoacute;w.
Stań się Jaguarem i zacznij w pełni korzystać z życia!
nbsp;

Jaguar inspiruje nas do życia w prawdzie, bez ukrywania tego, kim jesteśmy. Każdy bowiem ma swoją ścieżkę i potencjał do wykorzystania. Jaguar pomoże Ci obudzić ten potencjał. To nauczyciel i przewodnik, ktoacute;ry przypomina o potrzebie życia w roacute;wnowadze oraz doświadczania obfitości zaroacute;wno w świecie materialnym, jak i duchowym. Jaguar nauczy Cię, jak przetrwać w każdej życiowej sytuacji, jak zachowywać się asertywnie oraz szanować i akceptować siebie, jak poruszać się w życiu pewnie, z poczuciem własnej wartości i godności. Dzięki niemu dowiesz się, jak bez wahania płynąć w swoim kierunku, tym najlepszym z najlepszych w oceanie możliwości. Pomoże Ci osiągać cele, nauczy wytrwałości i cierpliwości, ktoacute;re są do tego potrzebne.

Autorka


Dagmara Gmitrzak mdash; trenerka rozwoju osobistego, socjolog, terapeutka holistyczna, dziennikarka.nbsp;Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim i trzyletnią specjalizację z zakresu pomocy społeczno-terapeutycznej. Jest absolwentką podyplomowego dziennikarstwa na UW oraz trzyletniego szkolenia z muzykoterapii i psychodramy. Od 2001 roku prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne oraz szkolenia dla firm w Polsce i za granicą.

Książka "Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele"
Dagmara Gmitrzak