Travelbook. Riwiera chorwacka - praca zbiorowa

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2014-05-15

Riwiera chorwacka słynie z niezliczonych plaż, klifoacute;w, zatoczek i wysp. Przejrzyste lazurowe wody Adriatyku można godzinami podziwiać z pokładu statku lub żagloacute;wki. Niekończące się gaje oliwne, stare portowe miasteczka o pięknej architekturze i śroacute;dziemnomorska kuchnia, ktoacute;ra cieszy podniebienia nie tylko wielbicieli owocoacute;w morza ndash; to tylko część powodoacute;w, dla ktoacute;rych warto spędzić tu wakacje.

Travelbook to Twoacute;j niezastąpiony towarzysz podroacute;ży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głoacute;wnymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajoacute;w. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionoacute;w i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podroacute;ży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wyboacute;r dla ciekawych świata.

Zbigniew Klimaczak - Szkolenie i wychowywanie żeglarskiej młodzieży to jego pasja od ponad 30 lat. Był założycielem (wspoacute;lnie z Katowickim Okręgowym Związkiem Żeglarskim) Dziecięcej Szkoacute;łki Żeglarskiej, ktoacute;rą prowadził przez wiele lat i przez ktoacute;rą przewinęło się kilkaset dzieci. Przez wiele lat pełnił funkcję Kierownika Wyszkolenia Żeglarskiego w ośrodku Huty im. Sędzimira w Zielonym Gaju na Mazurach, a następnie prowadził własną Szkołę Żeglarską. Jest też autorem przewodnikoacute;w Adriatyckim szlakiem. Chorwacja dla żeglarzy oraz Polska dla żeglarzy.

Zuzanna Brusić ndash; urodziła się w Krakowie, a wychowała w Rijece. Mimo że na stałe mieszka w Polsce, dużo czasu spędza w swojej drugiej ojczyźnie, ktoacute;ra jest jej największą fascynacją. Ukończyła Uniwersytet Jagielloński z tytułem magistra ochrony środowiska. Obecnie pracuje jako pilot wycieczek zagranicznych, specjalizuje się głoacute;wnie w wyprawach do Chorwacji, jest też tłumaczem z języka chorwackiego.

Książka "Travelbook. Riwiera chorwacka"
praca zbiorowa