Tajemnice zaginionego symbolu - John Michael Greer

Format: 145 X 205
Stron: ...
Data wydania: 2010-02-18
Poznaj historię i fakty, na których opiera się bestseller Dana Browna - Zaginiony symbol
  • Sekretne stowarzyszenia
  • Tradycje mistyczne
  • Tajemne praktyki
  • Ezoteryczne symbole
  • Ukryte kody
  • Ludzie i miejsca
Jaka prawda kryje się za tajemnymi praktykami, kodami i stowarzyszeniami , opisanymi przez Dana Browna w jego bestsellerze - Zaginiony Symbol

Książka Johna Michaela Greera podaje skondensowaną dawkę wiedzy, będąc swoistą encyklopedią i nieoficjalnym uzupełniającym przewodnikiem po Zaginionym Symbolu Browna. Tajemnice Zaginionego Symbolu to nieodzowne źródło informacji dla fanów Browna, którzy chcą poznać fakty ukryte za fikcją literacką.

Autor odsłania przed czytelnikiem prawdę o masonerii -głównym temacie w powieści Dana Browna - odnosząc się do rytuałów, świątyń i niesławnych członków jak legendarny Albert Pike. Ujawnia także fakty dotyczące Różokrzyżowców, Klucza Salomona i starożytnych tajemnych praktyk oraz obrzędów.

Droga wiedzie od alchemii do ezoterycznych symboli. Tajemnice Zaginionego Symbolu odkrywają zapomnianą historię ezoterycznej tradycji, która ukształtowała i nadal oddziałuje na współczesny świat.

Książka "Tajemnice zaginionego symbolu"
John Michael Greer