Sztuka kierowania zespołem handlowym. Coaching handlowców. Kurs video - Andrzej Niemczyk, Jerzy Paśnik

Sztuka kierowania zespołem handlowym. Coaching handlowców. Kurs video

4.00 Oceń książkę!

Autor: Andrzej Niemczyk, Jerzy Paśnik

Wydawnictwo: 17
ISBN: 9788328319431
EAN: 9788328319431
Format: ...
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2015-11-17
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
79.00
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Obierz kurs na… kierowanie zespołem handlowym!
Zarządzanie działem sprzedaży nie polega tylko na wyznaczaniu celów i rozliczaniu handlowców z ich realizacji. To trzymanie ręki na pulsie wszystkiego, co wpływa na wyniki pracy Twoich ludzi. Dzięki szkoleniu Sztuka kierowania zespołem handlowym. Coaching handlowców. Kurs video dowiesz się, jak zbudować, prowadzić i doskonalić zespół handlowców. Poznasz nowe i sprawdzone narzędzia kierowania działem sprzedaży.

Prowadzący, doświadczeni trenerzy handlowców i menedżerów sprzedaży, pomogą Ci pogodzić twardą rzeczywistość handlu na polskim rynku z najlepszymi praktykami zarządzania zespołem. Podpowiedzą Ci, jak:
  • łagodzić napięcia w zespole pracującym pod silną presją czasu i planów sprzedaży,
  • poradzić sobie z problemem braku czasu i środków na rozwijanie kompetencji handlowców,
  • przestawić zespół handlowców z myślenia i działania ad hoc na podejście systematyczne,
  • radzić sobie z kryzysami w zespole handlowym (ze spadkiem sprzedaży, z konfliktami na tle finansowym, problemami osobistymi),
  • zrozumieć polskie realia handlu i ich wpływ na pracę handlowców i szefów sprzedaży,
  • zostać coachem zespołu handlowców.
Andrzej Niemczyk przez wiele lat był regionalnym dyrektorem sprzedaży, a wcześniej przedstawicielem medycznym w dwóch koncernach farmaceutycznych (Gedeon Richter i Ewopharma AG). Zwielokrotnił przychody swoich firm i zbudował skuteczne zespoły sprzedawców. Dziś pracuje w firmie doradczo-szkoleniowej Training Partners. Szkoli w zakresie umiejętności menedżerskich, sprzedaży, negocjacji i kierowania zespołami handlowymi. Prowadził treningi dla pracowników różnych branż, między innymi dla firm: Pliva, „Rzeczpospolita”, Cezex, Danfoss, Groclin, Würth, AIG Credit. Prowadzi też zajęcia na studiach podyplomowych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.
Jerzy Paśnik przez wiele lat był menedżerem sprzedaży w branży reklamowej (Polskie Książki Telefoniczne i „Gazeta Wyborcza”). Obecnie jest partnerem firmy doradczo-szkoleniowej Training Partners. Specjalizuje się w szkoleniach dla menedżerów i handlowców oraz w indywidualnym coachingu. Prowadzi też warsztaty dla trenerów oraz zajęcia na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Książka "Sztuka kierowania zespołem handlowym. Coaching handlowców. Kurs video"
Andrzej Niemczyk, Jerzy Paśnik