Swing Time - Smith Zadie

Swing Time

4.00 Oceń książkę!

Autor: Smith Zadie

Wydawnictwo: Znak
ISBN: 9788324050130
EAN: 9788324050130
Format: 205 x 141 x 23
Oprawa: Miękka
Stron: ...
Data wydania: 2017
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
40.97
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Żywiołowa powieść autorki bestsellerów Białe zęby i O pięknie
Dwie przyjaciółki marzą o karierze tancerek, choć tylko jedna z nich - Tracey - ma prawdziwy talent. Drugą pasjonuje rytm, zachwycają ciemnoskóre ciała i czarna muzyka, fascynuje prawdziwa wolność. Skomplikowana, napędzana rywalizacją przyjaźń niespodziewanie się kończy. Dziewczyny nigdy już nie będą ze sobą blisko, ale też nigdy o sobie nie zapomną.
Po latach Tracey udaje się spełnić marzenie z dzieciństwa, ale boryka się z dorosłym życiem, podczas gdy jej przyjaciółka, jako asystentka słynnej gwiazdy, wkracza w świat blichtru i sukcesu. W podróży między Londynem, Nowym Jorkiem i zachodnią Afryką odkrywa, że życie to nieustanny taniec, którego rytm dyktują zmieniające się czasy.
Wibrującą muzyką, roztańczoną powieść o przyjaźni, pasji i poszukiwaniu korzeni nazwano najlepszą książką Zadie Smith.
"Najbardziej poruszająca powieść Zadie Smith od dekady". - Alexandra Schwartz, "The New Yorker"
"To piąta powieść Zadie Smith i według mnie najlepsza". - "The Guardian"
"Wirtuozerska powieść, pełna wnikliwych i subtelnych obserwacji na temat tańca, koloru skóry, klasy społecznej, globalnej kultury, a przede wszystkim wyjątkowych więzi, które łączą najlepsze przyjaciółki, a także matkę i córkę". - BBC.com
Zadie Smith - jedna z najważniejszych współczesnych pisarek. Każda jej książka trafia zarówno na listy bestsellerów, jak i do zestawień najważniejszych książek roku. Autorka m.in. Białych zębów, O pięknie, Londyn NW. Mieszka w Londynie i Nowym Jorku.

Książka "Swing Time"
Smith Zadie