Światło moich oczu - Danielle Steel

Autor: Danielle Steel

Wydawnictwo: Znak (uprz)
Data wydania: 2015-02-16
Najbardziej osobista książka bestsellerowej amerykańskiej pisarki. Światło moich oczu to poruszająca historia Nicka Trainy, syna Danielle Steel cierpiącego na chorobę afektywną dwubiegunową. Błyskotliwy, pełen wdzięku Nick potrafił zjednać sobie każdego. Był utalentowany muzycznie i literacko, wydawało się, że czeka go wielka kariera. Jednak od dzieciństwa zmagał się z ciężką, podstępną chorobą, którą lekarze początkowo błędnie diagnozowali. Matka niestrudzenie wspierała Nicka, za wszelką cenę starając się mu pomóc. Mimo jej ciągłych wysiłków dopiero po latach otrzymał właściwą opiekę medyczną, ale wówczas było już za późno... W książce Światło moich oczu Danielle Steel składa hołd swojemu zmarłemu przedwcześnie synowi. To historia wielkiej miłości matki i dziecka oraz ich wspólnego zmagania z chorobą. Zmagania, które przerodziło się w dramatyczną walkę o życie.

Książka "Światło moich oczu"
Danielle Steel