Świat na żółto. 23 małe odkrycia, które uratowały mi życie - Albert Espinosa

Autor: Albert Espinosa

Wydawnictwo: Znak (uprz)
Data wydania: 2015-07-15

23 małe odkrycia...nbsp;Niby nic, a mają moc wywracania wszystkiego do goacute;ry nogami. Wyciągną Cię za uszy z najczarniejszej dziury, pomogą się cieszyć, kiedy nie ma powodoacute;w do radości. Sprawią, że Twoacute;j świat zabarwi się na żoacute;łto, stanie się jasny i słoneczny.

Trudno w to uwierzyć? A jeżeli podzieli się nimi z Tobą chłopiec, ktoacute;ry przez dziesięć lat mieszkał w szpitalu na oddziale onkologicznym, stracił nogę i otarł się o śmierć, a mimo to jest bardzo szczęśliwy?

Albert Espinosa nie owija w bawełnę, moacute;wi wprost: urodził mnie raknbsp;-nbsp;być może gdyby nie choroba, nie poczułby nigdy tej wielkiej radości życia, bezwarunkowego szczęścia, nie zrozumiał, jak ważna jest przyjaźń. Może niczego by nie odkrył...

Historia Alberta zainspirowała filmowcoacute;w: na jej podstawie powstał głośny film Czwarte piętro, a Steven Spielberg wyprodukował serial Red Band Society.

Książka "Świat na żółto. 23 małe odkrycia, które uratowały mi życie"
Albert Espinosa