Strażniczka Orelianu - Rin Kouduki

Autor: Rin Kouduki

Wydawnictwo: Taiga
ISBN: 9788364204005
Oprawa: oprawa broszurowa w obwolucie
Data wydania: 2013-07-23
Gdzie kupić tani komiks?
komiks
komiks
Komiks w Twoim domu w ciągu 48h
Książę Orelianu ma opinię niepoprawnego kobieciarza. Airę zaś od dziecka szkolono do obrony królestwa. Zdyscyplinowana, poświęcająca cały swój czas na treningi i pomoc niezamożnym rodzicom dziewczyna nie miała nigdy do czynienia z płcią przeciwną. Dzięki swym zasługom zostaje wybrana na osobistego ochroniarza księcia. Śmiałe zaloty Rudy'ego nie robią na niej wrażenia, wręcz przeciwnie - tylko ją odstręczają. Kiedy jednak dostrzega dobroć księcia dla ubogich poddanych, a najbliżsi następcy tronu zaczynają knuć przeciw niemu spisek, Aira nie jest już tak pewna swych uczuć...

"Strażniczka Orelianu" to nie kolejna wersja "Zmierzchu", gdzie królewicz na białym koniu ratuje z każdej opresji naiwną wybrankę. Rin Kouduki bawi się utartymi schematami. W tej jednotomowej mandze shojo tradycyjne role zostają odwrócone. To kobieta walczy i broni księcia, a czasem nawet... uderzy go w twarz!

Komiks "Strażniczka Orelianu"
Rin Kouduki