Starfist: Szkoła ognia - David Sherman; Dan Cragg

ISBN: 9788362432066
Format: ...
Data wydania: 2011-06-03
Walka, zdrada i morderstwo na granicy Ludzkiego Kosmosu... Wysłani, by pomóc oligarchom Wanderjahru w zwalczaniu powstania, które zagraża politycznej i ekonomicznej stabilności planety, Marines muszą toczyć równocześnie dwie wojny - przeciwko inteligentnym i dobrze dowodzonym partyzantom oraz drugą, z zakamieniałą policyjną biurokracją. Jednak kto jest prawdziwym wrogiem i komu można ufać? Na Wanderjahrze nic nie jest tym, czym się wydaje - nawet zwierzęta - i wszyscy mają ukryte cele. Marines z 34 OPUF nieuchronnie wciągani są coraz głębiej w politykę świata, w którym morderstwa, terror i zdrada są na porządku dziennym w sprawowaniu rządów... a wszyscy dojrzeli już do solidnego skopania tyłków.

Książka "Starfist: Szkoła ognia"
David Sherman; Dan Cragg