Śpiew i zabawa z Marią Konopnicką +2 CD -

Wydawnictwo: Harmonia
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2015
Wiersze Marii Konopnickiej - dzięki swemu wyjątkowemu liryzmowi i sentymentalizmowi - od ponad stu lat są chętnie wykorzystywane jako teksty pieśni lub piosenek. W niniejszej publikacji do piosenek opartych na tekstach Marii Konopnickiej opracowano zabawy grupowe, które uprzyjemnią dzieciom zapoznanie ze słynnymi wierszami, a także wspomogą ogólny rozwój, pobudzą wyobraźnię, usprawnią koordynację ruchową i orientację przestrzenną oraz wpłyną pozytywnie na funkcjonowanie społeczno-emocjonalne dzieci.Wiersze Marii Konopnickiej - dzięki swemu wyjątkowemu liryzmowi i sentymentalizmowi - od ponad stu lat są chętnie wykorzystywane jako teksty pieśni lub piosenek. W niniejszej publikacji do piosenek opartych na tekstach Marii Konopnickiej opracowano zabawy grupowe, które uprzyjemnią dzieciom zapoznanie ze słynnymi wierszami, a także wspomogą ogólny rozwój, pobudzą wyobraźnię, usprawnią koordynację ruchową i orientację przestrzenną oraz wpłyną pozytywnie na funkcjonowanie społeczno-emocjonalne dzieci.

Książka "Śpiew i zabawa z Marią Konopnicką +2 CD"