Słodycz wybaczenia - Lori Nelson Spielman

Autor: Lori Nelson Spielman

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2015-06-30

Kolejne znakomite dzieło autorki z pierwszych miejsc list bestselleroacute;w, od ktoacute;rego nie będziecie mogli się oderwać.

Zabawna opowieść o tym,nbsp; jak wyzwolić się z więzoacute;w przeszłości.

Hannah Farr prowadzi popularny program telewizyjny. Ma też fantastycznego partnera, z ktoacute;rym planuje wspoacute;lną przyszłość. Nagle w jej doskonałym i poukładanym życiu wszystko zaczyna się sypać. Jedna osoba zdaje się znać rozwiązanie wszystkich problemoacute;w: dawna szkolna koleżanka i prześladowczyni Hannah, a teraz autorka idei "kamykoacute;w wybaczenia". Idea ta zachęca do naprawiania doznanych bądź wyrządzonych niegdyś krzywd. Czy Hannah grozi utrata wszystkiego, co wnbsp; życiu zdobyła, nawet miłości...?

O Liście marzeń:nbsp;W tej książce jest wszystko, co kocham i czego szukam w kobiecej literaturze: jest mądra, zabawna i poruszająca. - Susan Elizabeth Phillips, autorka bestselleru Panna młoda ucieka

Lori Nelson Spielman -nbsp;pracuje jako nauczycielka, jednak jej prawdziwą pasją jest pisanie oraz podroacute;że. Jej debiut książkowy, Lista marzeń,nbsp;okazał się prawdziwym sukcesem. Prawa do publikacji książki zostały sprzedane do 18 krajoacute;w, a wytwoacute;rnia filmowa The Fox Film Corporation kupiła prawa do zekranizowania powieści.

Książka "Słodycz wybaczenia"
Lori Nelson Spielman