SketchUp 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy modelowania 3D - dom i wnętrze - Dominik Gawroński

SketchUp 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy modelowania 3D - dom i wnętrze

4.00 Oceń książkę!

Autor: Dominik Gawroński

Wydawnictwo: 17
ISBN: 9788328322417
EAN: 9788328322417
Format: ...
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2015-12-16
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
79.00
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Obierz kurs na... SketchUp 2015
SketchUp to niezwykle intuicyjne, a jednocześnie profesjonalne narzędzie pozwalające na modelowanie różnego typu obiektów trójwymiarowych, zarówno prostych, jak i bardzo zaawansowanych. Pozwoli Ci zaprojektować wnętrze mieszkania albo stworzyć projekt ogrodu, a biblioteka gotowych komponentów znacznie ułatwi tę pracę. Możesz również wykonać trójwymiarowy model domu na podstawie rysunków dwuwymiarowych. 
SketchUp 2015 to idealny program zarówno dla osób początkujących, jak i profesjonalistów, w tym architektów i projektantów wnętrz. Nie tylko stanowi przydatne narzędzie pracy, ale również rozwija intelekt, pobudza kreatywność i pozwala zdobyć wiele praktycznych umiejętności i przydatną wiedzę. 
Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?
  • Dowiesz się, skąd pobrać program, jak go zainstalować i skonfigurować.
  • Poznasz podstawowe narzędzia 2D, takie jak linia, współrzędne linii, linie pomocnicze, oraz zasady tworzenia prostokątów, wielokątów, łuków i kół. 
  • Odkryjesz kluczowe narzędzia 3D, w tym push/pull, follow me i figury obrotowe.
  • Zaczniesz tworzyć i edytować komponenty (grupowanie, obracanie, modyfikowanie, komponenty dynamiczne).
  • Nauczysz się sprawnie korzystać z poznanych narzędzi, tworzyć modele domów jednorodzinnych z zewnątrz i projektować wnętrza.
Dzięki szkoleniu SketchUp 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy modelowania 3D — dom i wnętrze nauczysz się płynnie przechodzić od zwykłego planu domu w formacie JPG, przekroju oraz elewacji do projektowania przestrzennego modelu budynku. Po zakończeniu tego kursu video z łatwością będziesz modelować proste meble, wnętrza, ogrody oraz domy. Dzięki temu z łatwością pokażesz trójwymiarowe przedmioty lub elementy architektury, które trudno atrakcyjnie zaprezentować na kartce papieru.
Zestaw gotowych narzędzi
SketchUp umożliwia przelanie Twojej twórczej wizji z kartki papieru na ekran monitora i zaprojektowanie własnego świata 3D z elementami 2D. Dzięki szkoleniu SketchUp 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy modelowania 3D — dom i wnętrze nauczysz się wybierać odpowiednie tekstury oraz dodawać gotowe komponenty, takie jak elementy wyposażenia domu czy ogrodu, samochody, drzewa, basen i wiele innych. Otrzymasz także dostęp do Google 3D Warehouse — galerii prac innych użytkowników, którzy postanowili opublikować swoje projekty. 
Tylko dla wtajemniczonych
SketchUp umożliwia nie tylko tworzenie budynków 3D, ale również ich umieszczenie w Google Earth. Jest to bardzo proste, do całej operacji wystarcza Google Earth i SketchUp oraz aparat fotograficzny. Wystarczy zrobić zdjęcie danego budynku, określić jego lokalizację geograficzną w Google Earth, stworzyć model 3D za pomocą SketchUp, wreszcie przesłać gotową pracę do Galerii 3D Google.
Poznaj naszego eksperta
Dominik Gawroński- inżynier, absolwent kierunku Gospodarka Przestrzenna. Wcześniej pracował w Geofizyce Toruń, a także na kontraktach w Polsce, Niemczech, Czechach i na Słowacji. Obecnie współpracuje z firmą Laboratorium Wiedzy. Ostatnio, dzięki programowi SketchUp rozpoczął współpracę z firmą Sim Samurai ze Stanów Zjednoczonych, która jest producentem profesjonalnych symulatorów lotu. Prywatnie jest pasjonatem motoryzacji i sportów motorowych, a także jazdy na rowerze górskim.  
W kursie został wykorzystany projekt domu Royan II DCB 89 A udostępniony przez firmę M.&L.Lipińscy Biuro Projektowe, Lipińscy Domy.

Książka "SketchUp 2015. Kurs video. Poziom pierwszy. Podstawy modelowania 3D - dom i wnętrze"
Dominik Gawroński