Scooby-Doo! Klub detektywa -

Oprawa: Miękka
Data wydania: 2015
Scooby-Doo! Klub detektywa
Media Service Zawada wprowadza na rynek nową serię książek z naklejkami dla wszystkich fanów Scooby-Doo i całej Tajemniczej Spółki.
W pierwszej części serii czytelnicy przejdą szkolenie na detektywa od spraw strasznie beznadziejnych pod okiem Scooby-Doo. Przy okazji odkryją, jaka zjawa kręci się po mieszkaniu profesora Przysadzistego. Czy wszyscy ukończą pierwszą część kursu i zdobędą sprawność detektywistycznego nosa?
Z książką ponad 40 naklejek oraz unikatowa legitymacja detektywa do zbierania kolejnych sprawności!
Każda książka to tajemnica do rozwiązania, zadania i łamigłówki, które sprawdzą umiejętności młodych detektywów oraz mnóstwo scoobastycznej zabawy! Seria książek skierowana jest do dzieci w wieku 5-9 lat.

Książka "Scooby-Doo! Klub detektywa"