Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących - Angelika Śniegocka

Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących

4.00 Oceń książkę!

Autor: Angelika Śniegocka

Wydawnictwo: Onepress
ISBN: 9788328306226
EAN:
Format: ...
Oprawa: miękka
Stron: 200
Data wydania: 2015-10-09
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
24.99
książka
28.47zł
książka
32.90zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Twoacute;j przyjaciel rekruter.

Rozmowa kwalifikacyjna to rodzaj egzaminu. Zdasz - otrzymasz propozycję pracy. Nie zdasz - musisz proacute;bować dalej. Do skutku. Tak jak w przypadku każdego innego egzaminu, pozytywny czy też negatywny wynik niekoniecznie świadczy o Twoich kompetencjach zawodowych. Na pewno jednak jest dla Ciebie sygnałem, czy posiadasz bardzo cenną umiejętność, ktoacute;ra nie występuje niestety zbyt powszechnie. Prawda o rozmowach kwalifikacyjnych jest taka: większość kandydatoacute;w przepada, bo nie potrafią się zaprezentować, czyli sprzedać swoich umiejętności. Nawet jeśli rekruter ma jak najlepsze intencje.

Autorka (Angelika Śniegocka - zawodowo dyrektor personalna, z zamiłowania coach kariery) wie o tym bardzo dobrze. Od lat prowadzi rozmowy z kandydatami do pracy. Wie, co trzeba zrobić, by przekonać do siebie każdego rekrutującego. Zdradzi Ci tę tajemnicę na kartach swojej książki.
Trzecie wydanie jest efektem rozmoacute;w z czytelnikami dwoacute;ch poprzednich edycji. Autorka dowiedziała się z nich, że pomogła zmienić pracę wielu osobom, jednak znalazły się i takie, w przypadku ktoacute;rych proponowany przez nią system po prostu nie zadziałał. Zaczęła się zastanawiać nad przyczynami i... znalazła odpowiedź. Jaką? O tym w książce.

Książka "Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących"
Angelika Śniegocka