Ręka łokieć ramię - Trumble Thomas E., Budoff Jeffrey E., Cornwall Roger

EAN: 9788376091433
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2018
Podręcznik z serii Core Knowledge in Orthopaedics.
Jest to obszerne opracowanie dotyczące patologii i leczenia chorób kończyny górnej. Omówiono w nim podstawowe wiadomości z zakresu anatomii, patologii, leczenia urazów i chorób kończyny górnej. Szczególną uwagę autorzy zwrócili na sposoby terapii zmian patologicznych stawów. W książce znalazły się opisy współczesnych metod leczenia stosowane w wiodących ośrodkach ortopedycznych. Wszystkie sposoby terapii zostały przedstawione bardzo precyzyjnie, krok po kroku, aby czytelnik mógł jak najlepiej zrozumieć opisywane treści. W podręczniku znalazły się również liczne ryciny doskonale ilustrujące omawiane zagadnienia.
Książka przeznaczona jest dla chirurgów urazowych i ortopedów zarówno tych w trakcie specjalizacji, jak i doświadczonych specjalistów.

Książka "Ręka łokieć ramię"
Trumble Thomas E., Budoff Jeffrey E., Cornwall Roger