Race Driver Grid (Best of Racing) -

Race Driver Grid (Best of Racing)

4.00 Oceń książkę!

Autor: ...

Wydawnictwo: Codemasters
ISBN: 5024866337921
EAN: 5903034004806
Format: 0
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2011
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
21.00
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Szczególną cechą tej gry jest koncentracja na tym, aby gracze mogli cieszyć się każdą chwilą wyścigu, od gorączkowych sekund przed startem aż po zbawienny widok flagi końcowej. Tory wyścigowe, które ulokowane są na trzech kontynentach w sposób wyjątkowo wiernie oddający wszelkie szczegóły, a także duża ilość interesujących turniejów wystawiają na próbę wszystkie umiejętności gracza. Za kierownicą najbardziej popularnych bolidów wyścigowych w zawodach na oficjalnie licencjonowanych torach wyścigowych liczy się tylko walka o miejsce na podium – jednak dawka adrenaliny nie ogranicza się tylko do tego, gdyż wyścigi na drogach i w miastach stanowią również wielkie wyzwanie i wymagają wyjątkowej koncentracji.

  • GRID oferuje ponad 40 najbardziej niewiarygodnych samochodów wyścigowych, które kiedykolwiek skonstruowano.
  • GRID ma najlepiej dopracowaną sztuczną inteligencję – doprowadza gracza do granic i oferuje mu najbardziej trudne i agresywne rajdy ze wszystkich, na których kiedykolwiek jeździł.
  • GRID to znakomita gra wyścigowa: klasyczne odcinki wyścigowe z ogromną liczbą publiczności, wyścigi uliczne i spektakularne wyścigi drift w Azji pozwalają graczowi, aby stał się częścią zarówno zapierającego dech w piersiach jak i różnorodnego świata wyścigów.
  • GRID posiada rewolucyjny model szkód: jeszcze nigdy szkody po kolizjach w samochodach rajdowych i w otoczeniu nie były tak realistyczne jak teraz.
  • GRID obsługuje najobszerniejszą funkcję replay w swoim gatunku. Pozwala graczowi jeszcze raz przeżyć najważniejsze momenty wyścigu - niezależnie od tego, czy było to zwycięstwo czy porażka.

Książka "Race Driver Grid (Best of Racing)"