Pyszne dania dla zdrowego serca - praca zbiorowa

Pyszne dania dla zdrowego serca

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: READER'S DIGEST
Data wydania: 2013-01-14
Oddajemy do Twoich rąk 240 przepisów na smaczne dania, które dobroczynnie wpływają na serce. Dodatkowo nauczymy Cię tak gotować Twoje ulubione potrawy, aby były źródłem zdrowia na długie lata.

Oto nowa książka kucharska, która zapewni zdrowie twojemu sercu, a tobie pozwoli jadać potrawy, które uwielbiasz. Zamieszczamy w niej 240 łatwych przepisów na dania zdrowe dla serca, a jednocześnie pyszne. Podczas opracowywania tych przepisów korzystaliśmy z wyników ostatnich badań z dziedziny medycyny i żywienia. Przekonaj się, że zdrowe potrawy mogą być również smaczne!

Choroby sercowo-naczyniowe zabijają więcej Polaków niż jakiekolwiek inne, w tym nawet nowotwory. Większość zachorowań spowodowana jest niezdrowym trybem życia i błędami w odżywianiu. Dowiedz się, jak zapobiegać zachorowaniom, żeby nie narażać się na niebezpieczeństwo i na kłopotliwe leczenie.

Okazuje się, że zmiany, dzięki którym sposób odżywiania z niezdrowego staje się zdrowy, są niezwykle proste. Wystarczy ograniczyć ilość spożywanej soli oraz nasyconych kwasów tłuszczowych, jeść więcej warzyw i owoców, a także umiejętnie łączyć pokarmy z różnych grup. To proste, ale nie zawsze wiemy, jak się do tego zabrać. Dzięki zbiorowi przepisów, zawartemu w książce zdrowa kuchnia nie będzie już miała tajemnic.

Książka "Pyszne dania dla zdrowego serca"
praca zbiorowa