Psychoterapia integratywna w podejściu chrześcijańskim - Anna Ostaszewska

Psychoterapia integratywna w podejściu chrześcijańskim

Autor: Anna Ostaszewska

Wydawnictwo: Gdańskie Psychologiczne
Data wydania: 2015-03-25

Psychoterapia integratywna w podejściu chrześcijańskim jest metodą psychoterapii rozwijaną w Stowarzyszeniu Psychologoacute;w Chrześcijańskich w Polsce, ktoacute;rej celem jest jednoczesna troska o zdrowie psychiczne i duchowe człowieka. Opiera się ona o podejście psychodynamiczne oraz poznawczo-behawioralne i korzysta zaroacute;wno z naukowych jak i duchowych tradycji. W naszym kraju wiara chrześcijańska jest dla wielu ludzi bardzo ważną częścią życia, dlatego tak istotnym jest, aby psychoterapeuci (czy są chrześcijanami czy nie) byli przygotowani do pomocy ludziom z roacute;żnych środowisk kulturowych.

Publikacja skierowana jest nie tylko do psychoterapeutoacute;w pracujący w ośrodkach prowadzonych przez Stowarzyszenie Psychologoacute;w Chrześcijańskich i studentoacute;w Studium Psychoterapii SPCh, ale roacute;wnież do przedstawicieli rożnych podejść w psychoterapii, psychologoacute;w, pedagogoacute;w oraz osoacute;b duchownych.

Książka "Psychoterapia integratywna w podejściu chrześcijańskim"
Anna Ostaszewska