Przejście - część II. Morfoza kontra Zenda - Dorota Mularczyk

Autor: Dorota Mularczyk

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2007-05-08
"Przejście cz.II - Morfoza kontra Zenda" to kontynuacja niezwykłych przygód bohaterów z części I"Przejście- Tajemnica Almarynu?.

To już druga wielka wyprawa w nieznane. Tym razem drużyna Marcina i Piotra wychodzi poza zasięg cudownej siły Ormiona i będzie musiała sprostać przeciwnościom, posiadając jedynie kilka magicznych przedmiotów. Dotarcie do kryjówki okrutnej czarownicy Zendy okazuje się nie lada wyczynem. Pomysłowość wiedźmy w wymyślaniu wszelkich przeszkód i niemiłych niespodzianek jest zaskakująca nawet dla tych, którzy wiele słyszeli o jej mocy. Jednak na uwolnienie czeka przecież legendarny Orpagon i misja musi osiągnąć cel. Na zaproszenie Piotra, do ekipy dołącza Asia - siostra Marcina, a siły drużyny wzmacniają m.in. syn królewski -Ayron i piękna Morfoza ze swoim lwem Onufrym.

Daj się wciągnąć fascynującej, pozbawionej nudnych opisów opowieści o niezwykłych przygodach zgranej paczki przyjaciół. Dawka dobrego humoru i poruszających przeżyć nie pozwoli Ci oderwać się od lektury!

Książka "Przejście - część II. Morfoza kontra Zenda"
Dorota Mularczyk