Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik po NLP - Richard Bandler

Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik po NLP

4.00 Oceń książkę!

Autor: Richard Bandler

Wydawnictwo: Helion
ISBN: 9788324695454
EAN:
Format: 140 x 208
Oprawa: twarda
Stron: 120
Data wydania: 2014-11-06
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
20.99
książka
24.47zł
książka
29.90zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h

Genialne i praktyczne warsztaty w formie książki.

Paul McKenna
Zaprogramuj wielką zmianę w swoim życiu

Czujesz, że nadszedł czas na zmiany? Chcesz je przeprowadzić szybko i skutecznie? Jeśli lubisz działać dynamicznie i efektywnie, wybierz programowanie neurolingwistyczne!

Na temat NLP napisano już setki książek, ta jednak bije wszystkie na głowę. Zamiast teorii znajdziesz tu czystą praktykę, narzędzia i scenariusze do zastosowania od zaraz. Podczas czytania będziesz mieć wrażenie aktywnego uczestnictwa w seminariach prowadzonych przez samego mistrza Richarda Bandlera. To niezwykłe i niesamowicie stymulujące przeżycie, ktoacute;re pozwoli Ci na efektywną pracę nad sobą i osiągnięcie upragnionej zmiany w bardzo kroacute;tkim czasie. Tradycyjna psychologia koncentruje się bardzo często na przyczynach problemoacute;w, z ktoacute;rymi się zmagamy. NLP natomiast idzie o krok dalej i pokazuje, w jaki sposoacute;b możesz się zmienić tu i teraz, by zacząć żyć tak, jak zawsze chciałeś.

Dr Richard Bandler jest jednym z pionieroacute;w NLP. Jest także matematykiem, filozofem, nauczycielem, artystą i kompozytorem. Napisał wiele książek na temat przemiany osobistej, stworzył też mnoacute;stwo materiałoacute;w audio i wideo dotyczących tego zagadnienia. Jego działalność na zawsze odmieniła oblicze terapii i edukacji.

Alessio Roberti pełni funkcję dyrektora międzynarodowego ds. coachingu biznesowego Society of NLP, największej organizacji NLP na świecie. Jest licencjonowanym Masterem NLP. Dotychczas miał okazję pracować jako trener z ponad 60 tysiącami osoacute;b.

Owen Fitzpatrick jest międzynarodowym prelegentem i psychologiem. Regularnie wygłasza wykłady i prowadzi szkolenia biznesowe poświęcone charyzmie i motywacji. Pracuje roacute;wnież jako psychoterapeuta i hipnoterapeuta, jest wspoacute;łzałożycielem Irish Institute of NLP.

Książka "Przejmij kontrolę nad swoim życiem. Przewodnik po NLP"
Richard Bandler