Problems of care of chronic disease patients -

Problems of care of chronic disease patients

Autor: ...

Wydawnictwo: Medpharm
EAN: 9788362283972
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2012
Opracowanie monograficzne Problems of care of Chronic Disease Patient stanowi analizę jakości życia pacjentów z różnymi jednostkami chorobowymi. U chorych poddanych zabiegom mastektomii istotne jest bowiem zwrócenie uwagi na polepszenie stanu psychicznego, jak i prowadzenie ćwiczeń usprawniających. W opracowaniu zwrócono szczególną uwagę na analizę czynników ryzyka przyczyniających się do wystąpienia udarów mózgu oraz na procedury obowiązujące przy niwelowaniu objawów występujących w zespole ADHD i chorobie Huntingtona. Przedstawiono także algorytm postępowania w przypadkach zmian degeneracyjnych stawu kolanowego.
Podjęte tematy są aktualne i poruszają istotne zagadnienia pielęgnacyjne. Wydanie książkowe wykazuje dużą znajomość podjętego tematu w oparciu o najnowsze piśmiennictwo, jak również dojrzałość i kompetencje autorów.
dr hab. Ireneusz Całkosinski, prof. nadzw.

Książka "Problems of care of chronic disease patients"