Prawdziwa historia Klubu Bilderberg - Daniel Estulin

Prawdziwa historia Klubu Bilderberg

Autor: Daniel Estulin

Wydawnictwo: Sonia Draga (uprz)
Data wydania: 2012-01-25
Fascynujące dziennikarskie śledztwo pozwoliło Danielowi Estulinowi przeniknąć do świata niegdyś spowitego zupełną tajemnicą. Ten niezwykły raport opowiada o corocznych spotkaniach najbardziej wpływowych ludzi na świecie, czyli... tak zwanej Grupy Bilderberg. Członkostwo nie ma charakteru formalnego - na spotkania zapraszani są ludzie najbardziej wpływowi: premierzy, prezydenci, wielcy przemysłowcy. A choć decyduje się tu o przyszłości całego świata, prasa nigdy nie otrzymuje zaproszeń, nie wydaje się też oświadczeń na temat podjętych decyzji. Estulin, wykorzystując metody stosowane przez szpiegów podczas zimnej wojny - a w kilku przypadkach ryzykując nawet życie - dokonał tego, czego nie udało się osiągnąć nikomu innemu: uzyskał wiedzę o rzeczach dyskutowanych za zamkniętymi drzwiami luksusowych hoteli i miał odwagę przedstawić swoje odkrycia opinii publicznej.

Książka "Prawdziwa historia Klubu Bilderberg"
Daniel Estulin