Prawa sukcesu Tom 5 i 6 - książka audio na CD (format MP3) - Napoleon Hill

Prawa sukcesu Tom 5 i 6 - książka audio na CD (format MP3)

4.00 Oceń audiobook!

Autor: Napoleon Hill

Wydawnictwo: Złote myśli
ISBN: 9788375829532
EAN:
Format: 130 x 190
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2013-10-01
Gdzie kupić tani audiobook?
audiobook
25.99
audiobook
26.97zł
Audiobook w Twoim domu w ciągu 48h
Dzisiaj poznasz piąte i szóste z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.

V Prawo Sukcesu: Przywództwo i Inicjatywa
Poznaj prawdopodobnie najważniejsze prawo odpowiadające za sukces w Twoim życiu

29 sekund, które zadecydowało o życiu Napoleona Hilla Podczas trwającego trzy doby wywiadu Carnegie zachęcił Napoleona Hilla do sformułowania pierwszej na świecie filozofii osobistego sukcesu życiowego, opartej na zasadach osiągania takich, jakimi posługiwał się sam Carnegie przy zdobywaniu swojej olbrzymiej fortuny. Aby upewnić się co do tego, czy Hill ma odpowiednie kwalifikacje, umożliwiające mu właściwe wykonanie tego zadania, Carnegie zadał mu pytanie, czy ma możliwość opracowania podstaw takiej filozofii, co przecież zajęłoby mu dobre dwadzieścia lat.

Napoleon nie wiedział, że Carnegie postanowił dać mu na odpowiedź tylko sześćdziesiąt sekund. Jednak Hill już po dwudziestu dziewięciu sekundach oznajmił, iż podejmie się tego zadania i wykona je. Dopiero potem dowiedział się, że Carnegie ukrywał w dłoni stoper, odliczając czas dany mu do dyspozycji. Gdyby Hill przekroczył minutę, utraciłby zaoferowaną mu szansę, ponieważ Carnegie uważał, iż ludzie powolni w myśleniu są równie powolni w wykonywaniu podjętych decyzji. Cytat pochodzi z książki pt. "Od zera do milionera" Piotra Rosika i Wojciecha Rudnego Kim byłbyś teraz, gdyby udawało Ci się podejmować inicjatywę w 30 sekund?

Jeżeli wiesz już, jak ważna jest inicjatywa i masz świadomość, jakie znaczenie ma prawo sukcesu ujawniane w piątym tomie, przeczytaj, co jeszcze znajdziesz w tej książce:

Poznasz sekretny kod, który łączy wszystkie Tomy "Praw Sukcesu". Poznasz TRZY CECHY, które posiadają skuteczni przywódcy. Dowiesz się, dlaczego Napoleon Hill tak ściśle łączy ze sobą INICJATYWĘ I PRZYWÓDZTWO. Odkryjesz, czego BEZWZGLĘDNIE potrzebujesz, aby zauważyć wreszcie efekty w swoim życiu. Dowiesz się, jak stać się liderem bez względu na to, w którym miejscu swojej kariery jesteś obecnie. Poznasz dokładnie PROCEDURY, które należy zastosować, jeśli chce się uzyskać cechy inicjatywy i przywództwa.

VI Prawo Sukcesu: Wyobraźnia
Poznaj miejsce, w którym rodzi się ABSOLUTNIE każdy życiowy sukces

Nie chciałbym w tym momencie ujawniać Ci wszystkich szczegółów na temat tego, co Napoleon Hill odkrył w sprawie roli wyobraźni w budowaniu osobistych osiągnięć.

Zdradzę Ci tylko tyle, że Hill porównuje ludzką wyobraźnię do centrali telefonicznej, gdzie tysiące kabli zawsze musi dotrzeć do tego miejsca (ludzkiej wyobraźni), żeby dalej przekazać informację. Jeżeli pomyślisz teraz nawet o najmniejszym ze swoich życiowych sukcesów, zrozumiesz, że narodził się właśnie tam, w Twojej wyobraźni.

Czy nie wydaje Ci się logiczne, że pracując nad tym obszarem, zwiększasz swoje szanse na lepsze wyniki? Jeżeli to, co powstanie w Twojej wyobraźni, zmieni się w rzeczywistość, to czy nie warto skupić się na tym, aby Twoja wyobraźnia opracowywała jak najlepsze plany, wizje czy pomysły?

Dowiesz się, jak potęga wyobraźni może pomóc Ci w KUMULOWANIU BOGACTWA. Poznasz sylwetki najbogatszych ludzi ówczesnych czasów i dowiesz się, w jaki sposób oni korzystali z wyobraźni. Odkryjesz dwa odmienne rodzaje wyobraźni oraz dowiesz się, która z nich zagwarantuje Ci rozwój. Odkryjesz największe przyczyny życiowych niepowodzeń oraz dowiesz się, jak sobie z nimi radzić. Znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak zamieniać świetne pomysły w namacalną rzeczywistość. Poznasz dziesiątki prawdziwych historii, które prawdopodobnie przekonają Cię, że siła wyobraźni to jeden z najważniejszych czynników sukcesu.

Audiobook "Prawa sukcesu Tom 5 i 6 - książka audio na CD (format MP3)"
Napoleon Hill