Prawa sukcesu. Tom 13 i 14 - książka audio na CD (format MP3) - Napoleon Hill

Prawa sukcesu. Tom 13 i 14 - książka audio na CD (format MP3)

4.00 Oceń audiobook!

Autor: Napoleon Hill

Wydawnictwo: Złote myśli
ISBN: 9788377011393
EAN:
Format: 130 x 190
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2013-10-01
Gdzie kupić tani audiobook?
audiobook
26.99
audiobook
27.97zł
Audiobook w Twoim domu w ciągu 48h
Dzisiaj poznasz trzynaste i czternaste z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.

Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

Poznaj następne arcydzieło Hilla - dwa kolejne Prawa Sukcesu: Współpraca oraz Porażka. Dzięki pierwszemu poznasz niezaprzeczalne dowody na to, że warto współpracować z ludźmi na polu zawodowym - dobierać dobrze partnerów i pracowników oraz dowiesz się, czym się kierować, aby wybór ten był dla Ciebie korzystny. Przeczytasz także, dlaczego warto ufać współpracownikom i co czeka na tych, którzy w swoich działaniach są nieuczciwi.

Prawo XIV - "Porażka" - sprawi, że spojrzysz na swoje upadki z kompletnie innej perspektywy. Dzięki doświadczeniu autora, jego licznym utratom majątku i próbom oszukania go przez partnerów biznesowych, poznasz sposób, w jaki wychodzi się z największych problemów. Dowiesz się także, dlaczego potknięć nie nazywać porażkami, a "punktami zwrotnymi".

Audiobook "Prawa sukcesu. Tom 13 i 14 - książka audio na CD (format MP3)"
Napoleon Hill