Prawa sukcesu Tom 11 i 12 - książka audio na CD (format MP3) - Napoleon Hill

Prawa sukcesu Tom 11 i 12 - książka audio na CD (format MP3)

4.00 Oceń audiobook!

Autor: Napoleon Hill

Wydawnictwo: Złote myśli
ISBN: 9788377010860
EAN:
Format: 130 x 190
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2013-10-01
Gdzie kupić tani audiobook?
audiobook
26.99
audiobook
27.97zł
Audiobook w Twoim domu w ciągu 48h
Dzisiaj poznasz jedenaste i dwunaste z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.

Prawo XI: Precyzyjne myślenie
W tej części Praw Sukcesu szczególnej i dogłębnej analizie został poddany UMYSŁ. Nauczysz się MYŚLEĆ PRECYZYJNIE oraz zrozumiesz, że:

Umysł można kontrolować, prowadzić i kierować w stronę celów kreatywnych i konstruktywnych. Umysł może także prowadzić do celów destruktywnych i sabotować wcześniej zaplanowane działania, jeśli nie jest kontrolowany i kierowany w sposób konstruktywny i z namysłem. Umysł posiada władzę nad każdą komórką ciała, stąd można je tak kierować, by doskonale wykonywało swoją pracę. Można także, zaniedbując lub podejmując błędne decyzje, destruktywnie wpływać na siebie i innych. Wszystkie sukcesy, jakie kiedykolwiek człowiek osiągnął, są wynikiem myśli. Ciało fizyczne odgrywa drugorzędną rolę. Największe ze wszystkich osiągnięć w literaturze, sztuce, finansach, przemyśle, handlu, transporcie, religii, polityce czy nauce, są przede wszystkim rezultatem idei jednego człowieka, lecz PRZEKSZTAŁCONYMI W RZECZYWISTOŚĆ PRZEZ INNYCH LUDZI, dzięki połączonym wysiłkom ich umysłów i ciał.

XII Prawo Sukcesu: Koncentracja

Z XII Prawa dowiesz się, czym jest klucz do realizacji marzeń, nazywany przez Napoleona Hilla "Magicznym kluczem do sukcesu". Im bardziej będziesz poznawać ten klucz, tym bardziej nie będziesz mógł uwierzyć, jaki jest prosty.

Być może teraz zastanawiasz się, o co właściwie chodzi z tą koncentracją, bo może w ogóle nie masz z nią żadnych kłopotów. Napoleon Hill definiuje koncentrację w trochę inny sposób, niż jest ona potocznie postrzegana.

Z tej części Praw Sukcesu Napoleona Hilla dowiesz się:

Kto lub co tak naprawdę stoi za sukcesem Henry'ego Forda i Thomasa Edisona?
Skąd pojawiają się pomysły "ni stąd ni zowąd"?
Jak wyćwiczyć pamięć, aby zachowywać w niej wyłącznie informacje ważne?
Jak budować dobre nawyki?
W jaki sposób Henry Ford zaoszczędził miliony dolarów dzięki koncentracji?
Jakimi zasadami się kierować, aby skutecznie wpływać na ludzi, owocnie z nimi współpracować, eliminując przy tym antagonizmy, a rozwijać przyjaźń?
Czym jest psychologia tłumu?
Czym jest sugestia odrodzeniowa?

Audiobook "Prawa sukcesu Tom 11 i 12 - książka audio na CD (format MP3)"
Napoleon Hill