Pozaświatowcy. Tom 1. Świat bez bohaterów - Brandon Mull

Pozaświatowcy. Tom 1. Świat bez bohaterów

4.00 Oceń książkę!

Autor: Brandon Mull

Wydawnictwo: Mag
ISBN: 9788374805223
EAN:
Format: 135 x 205
Oprawa: twarda
Stron: 533
Data wydania: 2014-11-20
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
29.99
książka
31.97zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Brandon Mull to czarodziej słów. W "Pozaświatowcach" wyczarował jedną z najbardziej oryginalnych powieści fantasy, jaką przeczytałem w ciągu ostatnich lat - mieszanka przygody, humoru i magii, której nie sposób się oprzeć.
Rick Riodan, autor serii "Percy Jackson" i "Olympians"

Jason Walker często marzy, żeby życie stało się odrobinę mniej przewidywalne - aż do dnia, kiedy codzienne obowiązki w zoo sprawiają, że Jason przenosi się z basenu hipopotama do dziwnego świata, któremu grozi niebezpieczeństwo.
Lyrian to miejsce pełne niebezpieczeństw i wyzwań - nie przypomina niczego, z czym Jason zetknął się do tej pory. Ludzie żyją tu w strachu przed nikczemnym czarnoksiężnikiem i cesarzem w jednej osobie, Maldorem. Dzielni ludzie, którzy kiedyś przeciwstawiali się Maldorowi, zostali przekupieni lub złamani, zostawiając po sobie królestwo, w którym górę wziął strach i podejrzliwość.
W poszukiwaniu drogi do domu Jason spotyka Rachel, która także została w tajemniczy sposób ściągnięta z naszego świata do Lyrianu. Jason i Rachel wplątują się w misję, mającą na celu złożenie w całość słowa mocy, które może zniszczyć cesarza i dowiadują się, że muszą uratować ten świat pozbawiony bohaterów, jeżeli chcą mieć jakąś szansę powrotu do domu.

Książka "Pozaświatowcy. Tom 1. Świat bez bohaterów"
Brandon Mull