PowerPoint 2013. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie profesjonalnej prezentacji - Aleksandra Tomaszewska

PowerPoint 2013. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie profesjonalnej prezentacji

4.00 Oceń książkę!

Autor: Aleksandra Tomaszewska

Wydawnictwo: 17
ISBN: 9788328319561
EAN: 9788328319561
Format: ...
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2015-12-08
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
39.90
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Dziś trudno sobie wyobrazić spotkanie biznesowe czy wykład na uczelni bez prezentacji w programie PowerPoint. Niestety, wielu prezenterów ogranicza się do tworzenia prostych slajdów z wykorzystaniem podstawowego szablonu i list wypunktowanych. Tymczasem PowerPoint to narzędzie, w którym drzemią ogromne możliwości: począwszy od gotowych do użycia szablonów we wszystkich możliwych kategoriach, skończywszy na tworzeniu przykuwających uwagę animacji, efektów przejścia i trójwymiarowych wykresów oraz dołączaniu plików video.
Chcesz poznać wszystkie tajemnice programu PowerPoint i nauczyć się tworzyć intrygujące prezentacje? Zatem nie czekaj, uruchom PowerPoint 2013. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie profesjonalnej prezentacji.
Co Cię czeka podczas szkolenia?
Dowiesz się między innymi, jak uruchomić aplikację, stworzyć prezentację od podstaw oraz na bazie gotowego szablonu, zapisać ją i wyeksportować. Nauczysz się pracować z konspektami, motywami i szablonami, a także modyfikować układ slajdów oraz formatować tło. Poznasz zasady edycji zawartości slajdów: pracy z tekstem, tworzenia oraz formatowania tabel, wykresów i schematów. Będziesz działać na obiektach graficznych, tworząc kształty, stylizując tekst, importując i obrabiając zdjęcia oraz grupując je w albumy. Co więcej, opanujesz podstawy powerpointowej animacji — nauczysz się animować tekst i obiekty graficzne, tworzyć efekty przejścia oraz dodawać narrację, pliki dźwiękowe i filmy. Zatem do dzieła!
 

Książka "PowerPoint 2013. Kurs video. Poziom pierwszy. Tworzenie profesjonalnej prezentacji"
Aleksandra Tomaszewska