Podstawy Windows Phone 7.5. Projektowanie aplikacji przy użyciu Silverlight - Shawn Wildermuth

Podstawy Windows Phone 7.5. Projektowanie aplikacji przy użyciu Silverlight

4.00 Oceń książkę!

Autor: Shawn Wildermuth

Wydawnictwo: APN Promise
ISBN: 9788375410877
EAN:
Format: 170 x 230
Oprawa: miękka
Stron: 474
Data wydania: 2012-06-01
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
69.99
książka
14.47zł
książka
83.90zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Podstawy Windows Phone 7.5 to świetny przewodnik po tworzeniu wizualnie intrygujących aplikacji mobilnych o dużych możliwościach, które w pełni wykorzystują platformę Windows Phone 7.5 firmy Microsoft. Dziewięciokrotny zdobywca tytułu Microsoft MVP - Shawn Wildermuth czerpie ze swojego bogatego doświadczenia w nauczaniu programowania w Silverlight i Windows Phone pomagając nam w szybszym opanowaniu technik prowadzących do tworzenia wyróżniających się aplikacji.
Po przedstawieniu najnowszej wersji Windows Phone, Shawn Wildermuth przechodzi bezpośrednio do omawiania najważniejszych zagadnień wzbogacając je przykładami najlepszych praktyk i ilustrując kodem. Zbudujemy gotową aplikację od początku do końca, a następnie rozwiniemy swoje umiejętności o coraz bardziej złożone techniki.
Shawn Wildermuth prowadzi nas przez cały cykl życia programu mobilnego od planowania i projektowania po dostarczanie gotowej aplikacji pokazując nam, jak maksymalnie wykorzystać najważniejsze nowe możliwości Windows Phone 7.5. Podstawy Windows Phone 7.5 dostarczą każdemu potrzebnych umiejętności: od programistów .NET lub Silverlight zaczynających pracę z urządzeniami mobilnymi po zaawansowanych programistów aplikacji mobilnych.

Książka "Podstawy Windows Phone 7.5. Projektowanie aplikacji przy użyciu Silverlight"
Shawn Wildermuth