PODRĘCZNIK HIPOCHONDRYKA - JOHN NAISH

EAN: 9788324012268
Oprawa: broszurowa
Data wydania: 2009
Nie zawsze łatwo być hipochondrykiem! Chorowanie w kółko na to samo może się w końcu znudzić, podobnie jak odczuwanie bjawów, które mieli już wszyscy dookoła, a nawet ich psy. A gdybyś tak odkrył wspaniałe nowe objawy, ale nie wiedziałbyś, jakiej chorobie je przypisać? Podręcznik hipochondryka pomoże opisać osobliwości, takie jak: - rwa monocyklisty - demencja szczękowa - zespół braku odczuwania przyjemności - udar telefoniczny - sutek fryzjerki - nerwica roszczeniowa Najdziwniejsze choroby, najbardziej zaskakujące zagrożenia dla zdrowia i życia oraz najdziwaczniejsze sposoby pogorszenia swojego stanu - wszystko to znajdziesz w niniejszej książce, która jest skarbnicą surrealistycznych badań z dziedziny medycyny. - Dmuchanie nosa może doprowadzić do pęknięcia czaszki. - Romantyczne kolacje mogą oznaczać zatrucie ołowiem. - Wysoki wzrost może prowadzić do przedwczesnej śmierci, niski zresztą też. Jeśli to cię jeszcze nie zmartwiło, pomyśl o niebezpieczeństwach związanych z seksualnym lunatykowaniem, pęknięciem penisa lub zespołem chińskiej restauracji. Nota bene: Hipochondria sama w sobie może doprowadzić do śmierci. Ludzie, którzy nadmiernie przejmują się swoim zdrowiem, znajdują się w grupie o śmiertelności czterokrotnie wyższej niż przeciętna.

Książka "PODRĘCZNIK HIPOCHONDRYKA"
JOHN NAISH