Podgląd - Daniel Chmielewski

komiks
komiks
Komiks w Twoim domu w ciągu 48h
Dworzec kolejowy, walizka, deszcz i kawa. Późna wiosna, winda, makaron i krzesło. A może klub, drinki i sweter w kwiaty?

Dekoracje do pierwszego spotkania mogą być różne, jednak niezmiennie towarzyszą mu ekscytacja i ciekawość. Bohaterom Podglądu te emocje nie są obce. By rozciągnąć je w czasie, kreślą nieoczekiwane konstelacje między znanymi i powszednimi elementami życia codziennego, podglądają i są podglądani. W poszukiwaniu siebie, erotycznego spełnienia i miłości.

Podgląd to wspólny komiks Daniela Chmielewskiego (Zostawiając powidok wibrującej czerni, Zapętlenie) i Marcina Podolca (Czasem, Fugazi Music Club), twórców umiejętnie operujących akcentami czerni i bieli. Zarówno w tekście, jak i w warstwie graficznej.

Komiks "Podgląd"
Daniel Chmielewski