Pochłaniacz - Katarzyna Bonda

Autor: Katarzyna Bonda

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2014-05-21

Pierwsza część kryminalnej tetralogii autorstwa Katarzyny Bondy.nbsp;Piękna profilerka zmagająca się z demonami z przeszłości musi rozwiązać zagadkę, ktoacute;ra zaprowadzi ją do tajemniczego morderstwa sprzed lat.

Pochłaniacz to kolejny kryminał scenarzystki, dokumentalistki i dziennikarki Katarzyny Bondy. Jego bohaterka Sasza Załuska po siedmiu latach pracy w Instytucie Psychologii Śledczej w Wielkiej Brytanii powraca na Wybrzeże. Do profilerki zgłasza się właściciel klubu muzycznego w Sopocie. Podejrzewa, że jego wspoacute;lnik - były piosenkarz i autor przeboju quot;Dziewczyna z poacute;łnocyquot; - chce go zabić. Sasza niechętnie angażuje się w sprawę, ale kiedy dochodzi do strzelaniny, decyduje się podjąć wyzwanie. Okazuje się, że zaboacute;jstwo w klubie łączy się ze zdarzeniami z 1993 roku, kiedy to w niejasnych okolicznościach zginęło nastoletnie rodzeństwo. Jednym z kluczy do rozwiązania zagadki może być piosenka sprzed lat...

Książka "Pochłaniacz"
Katarzyna Bonda