Pocałunek łowcy / Wołanie z mroku / Dziki płomień - Liu Marjorie M.

Pocałunek łowcy / Wołanie z mroku / Dziki płomień

Autor: Liu Marjorie M.

Wydawnictwo: Amber
EAN: 9788324143542
Oprawa: Kartonowa
Data wydania: 2012
Pocałunek łowcy
Demoniczny romans rozpoczynający bestsellerową serię o strażniczce ludzkości zakochanej w śmiertelniku, który potrafi okiełznać demony
Chronię śmiertelników przed demonami. Czy śmiertelny mężczyzna ochroni mnie?
Za dnia tatuaże są jej zbroją. Nocą ożywają, odrywają się od jej ciała, by stworzyć jej własną demoniczną armię. Są jedynymi przyjaciółmi ostatniej tropicielki demonów Maxine Kiss w jej walce ze złem. Jedynymi bliskimi istotami w jej życiu, w którym nie ma miejsca na miłość. Lecz nadchodzi dzień, gdy wszystko się zmienia za sprawą niezwykłego mężczyzny?

Wołanie z mroku

Strażniczka ludzkości z Pocałunku łowcy dla śmiertelnika rzuca na szalę swoją demoniczną moc
Chronię śmiertelników przed demonami. Czy zdołam ochronić jedynego mężczyznę, który może mnie uszczęśliwić? lub zniszczyć?
Moją skórę okrywają tatuaże obdarzone umysłem, sercem i duszą. W dzień mnie chronią, lecz gdy usłyszą wołanie z mroku, porzucają moje ciało i przybierają swoją prawdziwą postać ? postać demonów?
Maxine Kiss to ostatnia tropicielka demonów i ostatnia nadzieja współczesnego świata, któremu zagrażają istoty przybywające z ciemności. Zawsze bez reszty oddawała się walce, lecz odkąd w jej samotność wkroczył niezwykły śmiertelnik, odkryła smak namiętności. Teraz przyjdzie jej zaznać strachu o życie mężczyzny, którego pokochała z całej swojej demonicznej duszy. Żeby go ocalić, Maxine musi zrobić to, co przeraża ją najbardziej: uwolnić swoją potężną mroczną moc?

Dziki płomień

Chronię śmiertelników przed demonami. Czy mężczyzna, którego kocham, ochroni mnie przede mną samą?
Śmiertelna w nocy. Nieśmiertelna w dzień. Nic nie może mnie zabić aż do zachodu słońca. Dzięki nim - wijącym się, splątanym kształtom, żyłkom srebrzystego ognia biegnącym po mojej skórze. Moim demonom.
Ostatnia tropicielka demonów Maxine Kiss od dawna czuje w sobie niewytłumaczalną ciemność ? choć ta siła pozwala jej polować na potwory zagrażające ludzkości. Lecz przychodzi dzień, gdy zaczyna się bać, że ta ciemność w końcu ją pochłonie.
Z krwią na rękach, wątpiąc w swoje zdrowe zmysły, Maxine musi zmierzyć się z prawdą o tym, kim naprawdę jest, i przyjąć miłość jedynego człowieka, który może jej pomóc, zanim sama utraci to, czego pragnie najbardziej...

Książka "Pocałunek łowcy / Wołanie z mroku / Dziki płomień"
Liu Marjorie M.