Pierwsza ocena i ocena okresowa członków korpusu służby cywilnej - Leszek Syguła; Iwona Sługocka

Pierwsza ocena i ocena okresowa członków korpusu służby cywilnej

Autor: Leszek Syguła; Iwona Sługocka

Wydawnictwo: CeDeWu
Data wydania: 2010-07-01
Jest to pierwsza na rynku pozycja wydawnicza, dotycząca sposobu przeprowadzania ocen okresowych i pierwszej oceny w służbie cywilnej oraz indywidualnego programu rozwoju zawodowego. W książce omówiono nie tylko aspekty prawne dokonywania ocen, ale również opisano zagadnienia związane z samym procesem przeprowadzania ocen. Oddzielny rozdział poświęcono zagadnieniom komunikacyjno-psychologicznym w zakresie przeprowadzania rozmów, które stanowią integralną część procesu oceniania. Książka zawiera także wyciąg przepisów regulujących oceny okresowe i pierwsz ą ocenę w służbie cywilnej oraz tzw. "ściągę", czyli skrót informacji niezbędnych dla osób biorących udział w procesie oceniania. Autorzy książki realizowali w 2009 roku projekt szkoleniowy dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów "Nowy system służby cywilnej".

Książka "Pierwsza ocena i ocena okresowa członków korpusu służby cywilnej"
Leszek Syguła; Iwona Sługocka