Philippe Gratin i Usta prawdy - Mosca Renzo

EAN: 9788375540611
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2009
Jak odróżnić posąg autentyczny od podrobionego? To proste: wystarczy wziąć go z byka! To metoda, którą Nicolao Armato, emerytowany generał, najgłupszy z drużyny P.G., posłużył się, by odkryć słynne fałszerstwo. Usta prawdy, słynna marmurowa maska, do której pielgrzymują turyści odwiedzający włoską stolicę, została wykradziona i zastąpiona kopią. W zajściu tym maczał palce lord Palmerstone (stary znajomy Gratina), którego wspólnikiem tym razem był człowiek zdeterminowany, genialny i potężny: Milzan Kontusa, prezydent państwa Novenia.
Czy wielki P.G. także i tym razem zdoła odzyskać skradzione dzieła sztuki i przechytrzyć odwiecznych wrogów?
Nowe, porywające przygody toczące się w zaułkach pełnych kotów, romantyczna i niewiarygodna historia miłosna Armato i jego nieuniknione przepychanki ze strażą miejską.
Kryminał humorystyczny do przeczytania jednym tchem, od 10 do 100 lat.

Książka "Philippe Gratin i Usta prawdy"
Mosca Renzo