Pestki winorośli i trzy jabłka - Sawicki Marcin

Pestki winorośli i trzy jabłka

4.00 Oceń książkę!

Autor: Sawicki Marcin

Wydawnictwo: Fundacja Sąsiedzi
ISBN: 9788364505034
EAN: 9788364505034
Format: 210 x 145 x 15
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Stron: 208
Data wydania: 2014
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
27.47
książka
32.90zł
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Pestki winorośli i trzy jabłka. Reportaże z podróży do Gruzji i Armenii to książka barwna i smakowita, pełna zapachów, smaków i tajemnic, jakie skrywają Gruzja i Armenia - kraje, o których wiemy ciągle mało poza kilkoma frazesami i stereotypami.
Marcin Sawicki, uważny i wrażliwy podróżnik, barwnie opisując zarówno bogatą historię i kulturę tego regionu, jak i współczesność, życie codzienne zwykłych ludzi, wykracza poza ramy klasycznego reportażu.
Ta książka, wzbogacona licznymi fotografiami, to coś więcej niż reportaż, przewodnik czy proza podróżnicza. Pestki winorośli i trzy jabłka to lektura dla tych, którzy chcieliby jeszcze przed podróżą dowiedzieć się czegoś więcej o regionie, do którego zmierzają, poznać ludzi i klimat, pooddychać atmosferą mitycznego Kaukazu.
To książka w sam raz dla każdego, zamierzającego dobrze się przygotować do wyprawy do Gruzji i Armenii, włóczęgi i turysty, którego nie zadowoli suchy opis zabytków i historii, jaki znaleźć można w klasycznych przewodnikach. To także książka dla każdego, kogo ciekawi po prostu ten niezwykły i magiczny zakątek świata, jakim jest bez wątpienia Kaukaz, Gruzja i Armenia.

Książka "Pestki winorośli i trzy jabłka"
Sawicki Marcin