Paryż. Przewodnik DuMont z dużym planem miasta - Gabriele Kalmbach

Autor: Gabriele Kalmbach

Wydawnictwo: DuMont
Data wydania: 2011-06-01
Atrakcje miasta w odsłonach. Wędrówki przez dzielnice handlowe i modne ulice. Wieczorne rozrywki i życie nocne - najlepsze adresy.
Poznaj atrakcje miasta w wielu odsłonach...
Największe muzeum na świecie - Luwr. Słynna Mona Liza i największe arcydzieła wszystkich epok.
"Witryna narodu" - Pola Elizejskie. Najelegantsza ulica Paryża, "najpiękniejsza aleja świata".
Wzgórze z artystyczną przeszłością - Montmartre. Legendarne nocne kluby, kafejki i romantyczne zakątki.
Postmodernistyczny park - La Villette. Najmodniejsza dzielnica Paryża: kreatywna i kosmopolityczna.
Zabawa do białego rana - Rue Oberkampf. Ulica z najlepszymi klubami w całym mieście.
...i zanurz się w jego życiu.

Indywidualne porady turystyczne - przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne.
Na rozkładanym planie miasta precyzyjnie zaznaczono wszystkie obiekty opisane w przewodniku.

Książka "Paryż. Przewodnik DuMont z dużym planem miasta"
Gabriele Kalmbach