Pancerz św. Patryka + bransoletka - Henryk Bejda

Wydawnictwo: Gloria24.pl
Data wydania: 2014-02-24
Podnieś głowę, ruszaj!
Idź mimo trudności! Idź mimo wielu przeciwności!
Choć jesteś słaby, idź!

Pamiętaj jednak, że aby zwyciężać w życiu, musisz mieć dobrą ochronę. W pojedynkę nie dasz sobie rady. A co by było, gdyby w twojej drużynie był Król Królów? On by cię chronił i prowadził! Niesamowita perspektywa, prawda!

Poznaj św. Patryka i "słowa mocy", które chroniły go przez całe życie. Dowiedz się, jak używając "pancerza", chronił się przed niebezpieczeństwami. Poznaj Pancerz św. Patryka. Mówią, że przeciwko temu, kto recytuje Pancerz każdego dnia, z umysłem całkowicie skupionym na Bogu, demony nie powstaną. Celem Pancerza była i jest ochrona przed złem, bólem, zranieniem, chorobą, atakiem złych ludzi i duchów, nagłą śmiercią, czarami i pokusami ciała.

W czasach, kiedy świat zaczyna tonąć w odmętach pogaństwa, a w istnienie diabła wierzą tylko nieliczni, na nowo potrzebujemy skutecznego narzędzia, za pomocą którego moglibyśmy błagać o Bożą pomoc w obliczu cielesnego i duchowego zagrożenia.

W książce znajdziesz informację dotyczące kultury celtyckiej, historia życia św. Patryka oraz informację na temat modlitwy Pancerza.

Rusz w drogę ze św. Patrykiem, skutecznym orędownikiem w przypadku ataków zła.

Książka "Pancerz św. Patryka + bransoletka"
Henryk Bejda