Pakiet - Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia / Dwie Wieże / Powrót Króla - J. R. R. Tolkien

Pakiet - Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia / Dwie Wieże / Powrót Króla

Autor: J. R. R. Tolkien

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2012-11-01
Władca Pierścieni t.1/3: Drużyna Pierścienia Dwie wieże Powrót króla Niełatwo powiedzieć, na czym polega tajemnica uroku wywieranego przezWładcę Pierścieni". Miał niewątpliwie rację C.S Lewis, pisząc:Dla nas, żyjących w paskudnym, zmaterializowanym i pozbawionym romantyzmu świecie możliwość powrotu dzięki tej książce do czasów heroicznych przygód, barwnych, przepysznych i wręcz bezwstydnie pięknych opowieści jest czymś niezwykle ważnym". Równie istotna jest przyjemność, jaką Czytelnik czerpie z odkrywania złożonego, ale logicznie skonstruowanego uniwersum tej opowieści. Umożliwiają to dołączone do książki mapy oraz obszerne dodatki.

Książka "Pakiet - Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia / Dwie Wieże / Powrót Króla"
J. R. R. Tolkien