PAKIET 2011 BLASK KSIĘŻYCA / PEŁNIA KSIĘŻYCA / NÓW KSIĘŻYCA / CIEŃ KSIĘŻYCA - Rachel Hawthorne

PAKIET 2011 BLASK KSIĘŻYCA / PEŁNIA KSIĘŻYCA / NÓW KSIĘŻYCA / CIEŃ KSIĘŻYCA

Autor: Rachel Hawthorne

Wydawnictwo: Amber
EAN: 9788324137992
Oprawa: broszurowa
Stron: ...
Data wydania: 2011
Blask księżyca Ona i ich dwoacute;ch. Musi wybrać, ktoacute;ry z nich jest jej bratnią duszą. I tak jak ona czuje zew blasku księżyca... W tym lesie zginęli rodzice Kayli. Dziewczyna ich nie pamięta, lecz często nawiedzają ją sny, w ktoacute;rych ożywa tamta noc. W tych snach widzi księżyc w pełni i słyszy wycie wilkoacute;w... Teraz siedemnastoletnia Kayla wraca tu, by stawić czoło swoim lękom. Tu pośroacute;d leśnej głuszy spotka Strażnikoacute;w Nocy, pięknych i groźnych jak sama noc. Pozna milczącego Lucasa o srebrzystych hipnotycznych oczach. I odkryje miłość, ktoacute;ra wystawi ich oboje na śmiertelne niebezpieczeństwohellip; Pełnia księżyca Blask księżyca rozniecił uczucie dziewczyny i Strażnika Nocy Pełnia księżyca naznaczy życie innej siedemnastolatki ryzykowną miłością Są Strażnikami Nocy. Płynie w nich krew tego samego plemienia. Ulegają tej samej mrocznej transformacji. Kochają tę samą dziewczynę, ktoacute;ra dokona wyboru podczas pełni księżycahellip; Są groźni jak mrok lasu, ktoacute;ry jest ich domem, i piękni jak blask księżyca, ktoacute;ry wzywa ich w leśne ostępy. Strażnicy Nocy od wiekoacute;w strzegą przed ludźmi tajemnicy swego plemienia. W dniu swoich siedemnastych urodzin Lindsey stanie się jedną z nich. Podczas pełni księżyca przejdzie przemianę i zwiąże się z chłopakiem, z ktoacute;rym będzie już całe życie. Aż do tego lata była pewna, że jej przeznaczeniem jest spokojny Connor. Więc czemu nie może przestać myśleć o gwałtownym, niepokojącym Rafie? Pełnia księżyca zbliża się wielkimi, zbyt wielkimi krokami, a wtedy los Lindsay zostanie przypieczętowany ndash; bezpowrotnie. Walka pomiędzy rywalami jest nieunikniona. Czy pohamują dziką nienawiść, gdy nagle las przestanie być dla Strażnikoacute;w Nocy bezpiecznym schronieniem?

Książka "PAKIET 2011 BLASK KSIĘŻYCA / PEŁNIA KSIĘŻYCA / NÓW KSIĘŻYCA / CIEŃ KSIĘŻYCA"
Rachel Hawthorne