Osoba ciężko chora lub niepełnosprawna w domu. Poradnik dla opiekunów - Emilia Mikołajewska

Osoba ciężko chora lub niepełnosprawna w domu. Poradnik dla opiekunów

Autor: Emilia Mikołajewska

Wydawnictwo: Lekarskie PZWL
ISBN: 9788320038088
Data wydania: 2013-07-01
Osoba chora w domu wymaga pomocy i opieki. Nie zawsze jej opiekunowie przygotowani są do jej udzielenie w sposób fachowy. Poradnik ten pomoże im, ale także i pielęgniarkom środowiskowym oraz pracownikom opieki społecznej wesprzeć chorych w codziennym funkcjonowaniu i usunąć napotykane na co dzień bariery w sytuacjach, które tylko pozornie są bez wyjścia. W książce podpowiedziano wiele prostych sposobów na radzenie sobie z niepełnosprawnością oraz wskazano wiele urządzeń ułatwiających wykonywanie codziennych czynności. Aby sprawniej poruszać się po poradniku wszystkie tematy omówiono według stałych punktów: informacje wstępne, warto wiedzieć, najczęściej popełniane błędy, trzeba pamiętać.

Książka "Osoba ciężko chora lub niepełnosprawna w domu. Poradnik dla opiekunów"
Emilia Mikołajewska