Opowiadania bez puenty - Sławek Michorzewski

Autor: Sławek Michorzewski

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2013-11-14
"Opowiadania bez puenty to trzecia wydana drukiem książka Sławka Michorzewskiego (ur. 1970). Jego twórczość skierowana jest do dorosłej młodzieży z mocnym poczuciem humoru i dystansem do otaczającej ją rzeczywistości. Michorzewski jak zwykle dał czadu.
Dawno się tak nie uśmiałam. Przygody bohaterów, żyjących gdzieś między nami, wydają się nieprawdopodobne jak śnieg w lipcu, a jednak są to w większości historie życia wzięte.
Humorystyczny, naturszczykowski styl autora ma w sobie ogromną porcję niespotykanego uroku literackiego. Książka nietuzinkowa, godna polecenia. Magda Zielska Opowiadania dla ludzi o mocnych nerwach bez puenty! Przeczytałem książkę Michorzewskiego od deski do deski z dwoma przerwami na sikanie w wagonie pierwszej klasy na trasie Warszawa - Bydgoszcz.
Treść absurdalna, hardcorowa, śmieszna. Janusz Chabior Zbiór opowiadań Michorzewskiego, jeżeli uznać go za literaturę fact fiction, łamie standardy w krajowej literaturze. Ultranowoczesna proza polska przesiąknięta realiami polskiego dnia codziennego. Zdecydowanie polecam wszystkim z mocnym poczuciem humoru! Eryk Lubos "

Książka "Opowiadania bez puenty"
Sławek Michorzewski