Opinia biegłego w sprawach karnych gospodarczych i jej ocena sądowa - Małgorzata Hrehorowicz

Opinia biegłego w sprawach karnych gospodarczych i jej ocena sądowa

Autor: Małgorzata Hrehorowicz

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
Format: ...
Data wydania: 2013-06-19
"To kompendium wiedzy w zakresie udziału biegłego w sprawach karnych gospodarczych. Zawiera cenne informacje i uwagi oraz wnioski, z którymi powinni zapoznać się sędziowie i prokuratorzy prowadzący sprawy gospodarcze."
Anna Adamiak, Prokurator Prokuratury Generalnej

"Podstawowym walorem książki jest statystyka pozwalająca na własne komentarze w zakresie rodzajów opinii, etapów powoływania biegłych, terminów sporządzania opinii, udziału biegłych w czynnościach procesowych, oceny dowodu z opinii biegłego przez sędziów, udziału biegłych z tytułami naukowymi w sporządzaniu opinii."
Romuald Tomczyk, Prezes Stowarzyszenia Rzeczoznawców Ekonomicznych

Książka została nagrodzona w 2013 r. w konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rzeczoznawców Ekonomicznych w Częstochowie i uznana za najlepszą pracę doktorską w dziedzinie funkcjonowania biegłych sądowych w polskim wymiarze sprawiedliwości.

Książka "Opinia biegłego w sprawach karnych gospodarczych i jej ocena sądowa"
Małgorzata Hrehorowicz