Opieka farmaceutyczna. Objawy, rozpoznanie i leczenie - Paul Rutter

Opieka farmaceutyczna. Objawy, rozpoznanie i leczenie

Autor: Paul Rutter

Wydawnictwo: Urban Partner
Data wydania: 2013-11-29
Jest to drugie polskie wydanie znakomitego i cieszącego się dużą popularnością podręcznika dla farmaceutów. Podobnie jak w poprzednim wydaniu głównym celem tej publikacji jest dostarczenie farmaceutom wiedzy, w jaki sposób na podstawie informacji uzyskanych od pacjentów różnicować objawy choroby, ustalić, które z leków dostępnych bez recepty można zastosować oraz rozpoznać czynniki wskazujące na konieczność kierowania pacjenta do lekarza. Ważną częścią tej pozycji są pytania kontrolne i opisy przypadków pozwalające czytelnikowi ocenić wiadomości, które zdobył po jej przeczytaniu. Nowe wydanie książki zostało w całości uaktualnione i opatrzone bogatszą szatą graficzną.

Praktyczne podsumowania w formie tabel.
Pytania kontrolne i opisy przypadków na końcu każdego rozdziału.
Rozpoznawanie czynników wskazujących na konieczność kierowania pacjenta do lekarza.
Przewodnik uczący w jaki sposób na podstawie informacji uzyskanych od pacjentów różnicować objawy choroby, ustalać, które z leków dostępnych bez recepty można zastosować.

Książka "Opieka farmaceutyczna. Objawy, rozpoznanie i leczenie"
Paul Rutter