Operation Flashpoint: Red River -

Operation Flashpoint: Red River

4.00 Oceń książkę!

Autor: ...

Wydawnictwo: Codemasters
ISBN: 5024866346237
EAN: 5024866346237
Format: 0,0 x 0,0 x 0,0
Oprawa: ...
Stron: ...
Data wydania: 2011
Gdzie kupić tanią książkę?
książka
16.50
Książka w Twoim domu w ciągu 48h
Operation Flashpoint: Red River to kolejny, zupełny nowy rozdział serii taktycznych strzelanin tworzonych przez studio Codemasters. Celem gry jest dostarczenie autentycznych i intensywnych wrażeń z udziału w konflikcie zbrojnym, w którym opowiadamy się po stronie amerykańskich żołnierzy Marines.

Twórcy Operation Flashpoint: Red River wciągną nas w epicką kampanię, która rozgrywa się na nowym, śmiercionośnym polu walki w wyjątkowo pięknym Tadżykistanie, gdzie jednym z głównych rejonów zmagań wojennych będą wybrzeża rzeki Vakhsh. Scenarzyści przygotowali dla nas fikcyjny konflikt, napędzany przez wiele ważnych wątków geopolitycznych, który podzielony został na 3 oddzielne akty, w których uczestniczyń będziemy mogli zarówno grając w pojedynkę, jak i w trakcie zabawy w trybie kooperacji (jednocześnie online bawić się mogą 4 osoby). Po raz kolejny powróci do nas zagrożenie związane z działalnością PLA (People`s Liberation Army) - Chińska Armia Ludowo-Wyzwoleńcza - konflikt, w trakcie którego dokładnie poznamy napięcie, brutalność i rzeź nowoczesnego pola walki. Tych wydarzeń doświadczymy z perspektywy członków elitarnych oddziałów, Marines, którzy działają na terenie obcego, wrogo nastawionego kraju, tysiące mil od naszej ojczyzny.

Deweloperzy Operation Flashpoint: Red River obiecują graczom szereg zmian i udoskonaleń związanych na przykład z głębszym poziomem narracji, dopracowanym systemem kontroli żołnierzy, nowymi algorytmami odpowiedzialnymi za symulację działań sztucznej inteligencji (AI), klasami graczy, awansami na podstawie zdobytych punktów doświadczenia, walką na bliski dystans, czy też nowymi opcjami wsparcia powietrznego.

W udoskonalonym trybie kooperacji Operation Flashpoint: Red River twórcy zawarli wiele nowych trybów rozgrywki - wspomnieć wystarczy chociażby eskortowanie konwoju, wycofywanie się z terenów opanowanych przez wroga, etc. Każdy z trybów stworzony został celem przetestowania umiejętności taktycznych i działań zespołowych na różne sposoby. Klasy postaci sprawiają, że gracze mogą grać w sposób, który uważają za bliższy swojej osobowości, a odpowiednie umiejętności, awanse oraz modyfikacje sprzętu wprowadzą do gry znaczną różnorodność.

Książka "Operation Flashpoint: Red River"