Okowy zmysłów - Bruno Wioska

Autor: Bruno Wioska

Wydawnictwo: Sowa
Data wydania: 2015-07-16

Wreszcie zaczął pisać, i to obecnie jego największa pasja. Ma na koncie 6 książek. Wśroacute;d nich jest powieść sensacyjna quot;Menorahquot;, ktoacute;rą omoacute;wiliśmy na łamach quot;Blasting Newsquot;.
Janusz E. Sigismund

Bruno Wioska - maluje, fotografuje, pisze powieści i opowiadania, jest zafascynowany renesansem, historią i historią sztuki, architekturą. Człowiek orkiestra.

Jego wielka fascynacja to Wenecja oraz Francja, ktoacute;rą opisał w książce Rowerem na koniec świata. Podroacute;żuje... Osiadł na stałe w Niemczech. Od 1999 roku jest członkiem (przez dwie kadencje był w zarządzie) BBK (odpowiednika Zawiązku Polskich Artystoacute;w Plastykoacute;w). Do dziś jest prezesem Stowarzyszenia Kultury quot;Ars Porta International e. V.quot; o statusie stowarzyszenia wyższej użyteczności, ktoacute;re założył.

Książka "Okowy zmysłów"
Bruno Wioska