Odkrywam siebie. Box. Trzylatki - edukacja wczesnoszkolna - Praca zbiorowa

Wydawnictwo: MAC
Stron: ...
Data wydania: 2014-07-08
Gdzie kupić tani podręcznik?
podręcznik
Podręcznik w Twoim domu w ciągu 48h
Odkrywam siebie. Trzylatek to element spójnej koncepcji edukacyjnej od trzylatka do rocznego przygotowania przedszkolnego opartej na teorii inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Gwarancją spójności koncepcji jest wspólny zespół autorski, dzięki czemu poszczególne poziomy cyklu są zbieżne tematycznie, a poziom trudności materiału ewoluuje wraz z rozwojem dziecka. Aktualne na rok 2014/2015 Pakiet dla dziecka: Karty pracy (2 części) zawierają ćwiczenia umożliwiające indywidualizację pracy z dzieckiem. Rozwijają myślenie, koordynację wzrokowo - ruchową, koncentrację uwagi.

Zachęcają do oglądania, mówienia i działania - dzieci liczą, rozróżniają kolory, naśladują ruchy i odgłosy, rysują, poznają zwierzęta, rośliny, instrumenty. Pomaga im w tym bohater - słonik Felek.

Wyprawka składa się z 32 prac:
  • 16 prac plastycznych
  • 16 prac rozwijających koordynację wzrokowo - ruchową, skorelowanych i umieszczonych w przewodniku metodycznym.

Podręcznik "Odkrywam siebie. Box. Trzylatki - edukacja wczesnoszkolna"
    Praca zbiorowa