Od objawu do nowotworu -

Autor: ...

Wydawnictwo: Urban Partner
Data wydania: 2013-10-01
Drugie polskie wydanie podręcznika, w całości poświęconego wczesnemu rozpoznawaniu chorób nowotworowych i układu krwiotwórczego u dzieci. Publikacja opracowana przez zespół znakomitych polskich specjalistów, stanowi zbiór najważniejszych i najnowszych wiadomości z zakresu diagnostyki, patogenezy i leczenia.

Nowe wydanie zostało poszerzone o dodatkowe rozdziały dotyczące zmian skórnych i objawów ocznych w przebiegu chorób nowotworowych, nowotworów naczyniopochodnych, a także utraty masy ciała i guza jako objawów choroby nowotworowej.

Książka jest bezcennym źródłem informacji dla pediatrów, lekarzy pierwszego kontaktu, których czujność onkologiczna wielokrotnie decyduje o losie ich małych pacjentów.

Książka "Od objawu do nowotworu"